טוב לעסק ביטוח גני ילדים

ביטוח גני ילדים

 

פוליסת ביטוח גני ילדים

 

ביטוח גן ילדים

פוליסת ביטוח לגני ילדים

פוליסת ביטוח לגני ילדים מכסה מגוון תחומים: החל מביטוח גן הילדים עצמו (רכוש ומבנה הגן), ביטוח תאונות לילדי הגן ולהורי הילדים, ביטוח תאונות ואבדן כושר עבודה לגננת, ועד ביטוח בריאות ופנסיוני לגננת.

 

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר עבור ביטוח גני ילדים, אנא מלאי את פרטיך בטופס:

שם מלא (*)
יש למלא שם מלא
מס' טלפון (*)
מספר טלפון שגוי
מייל (*)
כתובת מייל שגויה - אנא תקן ושלח שוב
פירוט הדרישה

 

נגד אילו נזקים ופגיעות אמורה פוליסת הביטוח להגן?

ראשית יש לזכור כי אין פוליסת ביטוח אחת דומה למשנה, שנית במרבית המקרים יכול סוכן הביטוח להמליץ לכם על התאמות נקודתיות בפוליסה כך שתתאים לצורכיכם. על מנת שתוכלו לבצע בחירה מושכלת ומודעת בהקשר זה, נציין להלן כמה תחומים מרכזיים לנזקים ופגיעות אפשריים עבורם כדאי לשקול כיסוי ביטוחי.

 

 ביטוח רכוש ומבנה גן ילדים

ביטוח מבנה ותכולת גן ילדים (הכולל ביטוח לכל הציוד הנמצא בו) מכסה מקרי: גנבה, נזק הנגרם מפגיעת רעידת אדמה, נזק כתוצאה משריפה, או אסון טבע, נזק הנגרם כתוצאה מפגיעה של צד שלישי כלשהו, נזק הנגרם לרכוש על ידי אחד מילדי הגן, נזק הנגרם מתאונה או נזקי מים בגן.

 ביטוח חבות מעבידים לעובדי גני ילדים

כיסוי ביטוחי לפגיעה הנגרמת לאחד מעובדי גן הילדים (גננות, עוזרות גננות וכו') במהלך עבודתם, הן בגן או במסגרת עבודתם מחוץ לשטח גן ובכפוף לחוק נפגעי תאונות עבודה. הכיסוי הביטוחי אמור לכסות נזק כספי הנגרם לעובד עקב הוצאות טיפול רפואי בעקבות הפגיעה, נזק עקב אבדן כושר עבודה ואו נכות צמיתה וכו'. לעתים כולל הכיסוי הביטוחי גם תשלום דמי ימי מחלה מעל הביטוח הלאומי.

ביטוח תאונות אישיות לילדי הגן

כיסוי ביטוחי לפגיעה הנגרמת לאחד מן הילדים השוהים בגן בזמן פעילות הגן, בן אם פגיעה זו נגרמה עקב רשלנות הצוות או עקב התנהגות בלתי סבירה של הילד או גו רם שלישי או מכל סיבה אחרת וגם ללא הוכחת רשלנות. הכיסוי הביטוחי אמור לכסות נזק כספי הנגרם למשפחת הילד עקב הוצאות טיפול רפואי בעקבות הפגיעה וכן בגין כל נזק אחר שנגרם (עגמת נפש, אבדן כושר עבודה עתידי פציעות שיניים,פינוי באמבולנס,משקפיים לילד וכו').

 ביטוח לגננת נגד תביעה

כיסוי ביטוחי לבעלי הגן ועובדיו נגד תביעות משפטיות של הורים, אשר הוגשו בעקבות פגיעה שנגרמה לילד בזמן שהותו בגן או עקב שהותו בגן.

 ביטוח פנסיוני לצוות עובדי הגן

ביטוח פנסיוני לצוות העובדים בדומה לביטוח פנסיוני הניתן לכל עובד שכיר,לרבות פנסיה לעובדים לפי חוק הפנסיה.

 

ביטוח צד שלישי לגני ילדים

כיסוי ביטוח המכסה את בעלת הגן ואו הגננת מפני תביעת צד ג ,בגין נזקי גוף ואו רכוש , בסכומים גבוהים ועם כיסוי לאחריות מקצועית וללא הגבלת שעות פעילות ואו מיקום, מה שמעניק לבעלי הגן ואו הגננת שקט נפשי לתביעות ארוכות טווח ועם התיישנות ,של עד גיל 25 של הילד.

.

.

.