טוב לעסק ביטוח ליועץ בטיחות

ביטוח אחריות מקצועית ליועץ בטיחות - ממונה בטיחות

כסה את עצמך מפני תביעות ע"י רכישת פוליסת ביטוח ממוני ויועצי בטיחות

ביטוח אחריות מקצועית לבעלי מקצועות חופשיים מיועד בין השאר: לרופאים, עורכי דין, רואי חשבון, מהנדסים, אדריכלים מתווכים, מתרגמים, כתבים טכניים .לאחרונה ניתן כיסוי ביטוחי גם לממוני בטיחות.


בעולם המערבי בכלל ובישראל בפרט,קיימת מגמה ההולכת וגוברת של הגשת תביעות כנגד בעלי מקצועות חופשיים, כאשר יש עורכי דין המתמחים במיוחד בתחום זה. כך לדוגמא תביעות רבות מוגשות כנגד רופאים על ידי מטופלים הטוענים לרשלנות רפואית של הרופא, או גם של המוסד הרפואי בו הוא עובד. בנוסף, כל בעלי המקצועות החופשיים שהוזכרו למעלה, חשופים לתביעות על אחריות מקצועית.


ביטוח אחריות מקצועית לבעל מקצוע חופשי הינו צורך חיוני. קיומו של הביטוח מאפשר לבעל המקצוע לעסוק במקצועו ללא חשש מתביעות שונות. הכיסוי הביטוחי ניתן עד לגובה גבול האחריות המוסכם של חברת הביטוח הנקוב בפוליסה, ומכיל השתתפות עצמית ידועה. הביטוח מכסה את אחריותו החוקית של המבוטח הנובעת מהפרת חובה מקצועית, רשלנות, מחדל או השמטה שנעשו בתום לב (לשון הפוליסה).

לדוגמא : אם ממונה הבטיחות התרשל ולא ביצע הדרכה המחוייבת מתפקידו,בגלל חוסר זמן או חוסר היענות במערכת שלו,סביר מאוד שיכוסה.לעומת זאת אם עשה מעשים שלא בתום לב-עקב "עמלות" מספקים לדוגמא-סביר מאוד שלא יכוסה.


משרד א.מ.ב.א מתמחה בביטוחי אחריות מקצועית. כך למשל השגנו כיסוי ביטוחי למקצועות כגון: יועץ לכלכלת המשפחה,יועץ לבדיקת מערכות כיבוי אש,מדריך ספורט אישי,ממונה בטיחות ועוד.

אנו ממליצים לכל ממונה בטיחות, לערוך לעצמו ביטוח אחריות מקצועית.אם הוא עובד כעצמאי – לבטח את עצמו כעצמאי, אם הוא עובד כשכיר – לדרוש ממקום עבודתו את הביטוח.

 

נכתב ע"י לאה ואבי פסקל, מומחים לביטוחי אחריות מקצועית

 

ליצירת קשר: Facebook, www.amba.co.il

או

מלא את פרטיך בטופס:

שם (*)
אנא רשום את שמך
מס' טלפון (*)
מספר טלפון ארוך מדי
מייל (*)
כתובת מייל שגויה - אנא תקן ושלח שוב
ישוב
Invalid Input
תחום העסק (*)
אנא פרט מהו תחום העסק שלך
פירוט ההודעה
Invalid Input
שליחת הטופס מהווה הסכמה ל תנאי השימוש

 

קישורים רלוונטיים : ביטוח עסק, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח משרד, פנסיה לעצמאים

 

 

 

שירותים ליועצי בטיחות

ליועצי בטיחות, לממוני בטיחות, ליועץ בטיחות, לממונה בטיחות